top of page
Cosmetic moisturizing liquid oil drops on beige pastel background. Toner or lotion. Hyalur

Bibi Beauty Štúdio 

Bibi Beauty Štúdio je vizážistické a kozmetické štúdio založené v roku 2019 v Bardejove, ktoré presunulo svoje pôsobisko do centra Košíc. Ponúka profesionálne služby na vysokej úrovni v oblasti líčenia, skrášľovania a starostlivosti o pleť. 

O mne

Volám sa Bibi a svoje štúdio som založila v roku 2019. Som certifikovaná vizážistka a kozmetička. Moju vášeň k líčeniu a skrášľovaniu som upevnila absolvovaním vizážistického kurzu v Studio 22 academy v roku 2017, po ktorom sa mi rozbehla práca vizážistky. Pracovala som na niekoľkých reklamách a foteniach, rovnako si rozširovala svoju súkromnú klientelu neviest a zákazníčiek. V roku 2017 som taktiež absolvovala certifikovaný kurz permanentného makeupu Phi Academy - tetovanie obočia. v roku 2018 som absolvovala kurz kozmetičky v Bratislave a rok na to rozbehla vizážistické a kozmetické štúdio v Bardejove. V živote je základom učiť sa, napredovať ďalej a  vylepšovať nadobudnuté zručnosti.  V 2019 som si rozšírila portfólio o tetovanie obočia tieňovanou technikou, lamináciou obočia, lash liftom a v súčastnosti som dokončila kurz TETOVANIA PIER LIP BLUSH.

Mojím cieľom je neustále sa zlepšovať, prinášať tie najlepšie služby, vyčariť úsmev na vašich tvárach a vytvoriť priateľské vzťahy a príjemnú atmosféru v mojom štúdiu. 

IMG_5470.jpg
Cosmetic moisturizing liquid oil drops on beige pastel background. Toner or lotion. Hyalur

Sledujte nás: 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page