top of page
medik9-logo-t.png

Chemický peeling

medik8-skin-peel-logo-12-weeks-to-wow.png
745x433.jpg

Medik8 chemický peeling 

trvanie: 45 minút

cena: 50 eur 

Profesionálne exfoliačné kyseliny aplikované pomocou štetca pre obnovu povrchu a textúry pokožky. 
Medik8 program 12 weeks to wow alebo 12 týždnov k wow efektu je zameraný na obnovu pokožky a zbavenie sa jednotlivých problémov vašej pleti, vďaka správnemu výberu typu chemického peelingu, po dobu 12 týždňov, 6 sedení každých 14 dní. Je možné abslovnovanie 1 peelingu, avšak odporúčame absolvovanie plných 6 procedúr pre viditeľný a dlhodobý výsledok. 

  • Medik8 ponúka širokú škálu chemických peelingov, od Sensitive PHA peelingu pre veľmi citlivú pleť, po mono peelingy, ktoré využívajú vysokoúčinné jednotlivé kyseliny, ktoré možno dokonca vrstviť, aby sa zamerali na nepoddajné problémy. Preto je toto ošetrenie vhodné takmer pre každého.

  • Vďaka arganínu, ktoré tieto peelingy obsahujú je procedúra pre klienta komfortná.

  • Vďaka jednotnému Ph 2.2 peelingov sa nemusíte obávať extrémneho šúpnia pokožky.  Jemné šúpanie pokožky väčšinou začína na 3 deň po ošetrení a trvá maximálne 5 dní.  

Typy Medik8 chemických peelingov

trvanie: 45 minút

  • cena peelingov s nižšou intenzitou: 25 eur (UNIVERSAL a SENSITIVE PEELING)

  • cena stredne silného peelingu: 45 eur

  1. CLARITY PEELING Silná zmes kyselín, ktoré sa ponoria hlboko do pórov, aby účinne rozjasnili a prečistili pleť. Akné je rýchlo pod kontrolu a výrazne zníži riziko vzniku budúcich tvorieb akné. (25% kyselina mandľová, 11% kyselina mliečna, 11% kyselina glykolová, 2% kyselina salycilová, 1% LHA)

  2. EVEN PEELING Rozjasňujúci peeling zameraný na pleť poškodenú slnkom, hyperpigmentáciu a matnú, nerovnomernú pleť. (40% kyselina mliečna, 10% kysela glykolová)

  3. REWIND PEELING Cielené zloženie, ktoré pomáha podporovať produkciu kolagénu a redukovať výskyt jemných liniek a vrások. (25% kyselina glykolová, 20% kyselina mandľová, 5% kyselina pyrohroznová) 

  4. SENSITIVE PHA PEELING - Pre extrémne citlivú alebo začervenanú pleť, viditeľne vyhladzuje textúru pokožky a pomáha podporovať silnejšiu kožnú bariéru. (30% glukonalakton) 25 eur

  5. UNIVERSAL AHA PEELING Je vhodný pre každého, pre akúkoľvek pleť, viditeľne rozjasňuje, vyhladzuje, uvoľňuje a revitalizuje pokožku. Ideálne ako prvý peeling alebo na udržanie výsledkov z iných peelingov. Ideálny pred udalosťou.( 8% kyselina mliečna, 8% kyselina mandľová, 8% glykolová) 25 eur 

​Čo očakávať od procedúry?

Počas zotavovacích dní by ste sa mali vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu a vždy nosiť širokospektrálny opaľovací krém s SPF aspoň 30. 24 hodín po peelingu bude vaša pokožka pravdepodobne trochu napnutá a bude sa zdať mierne začervenaná. Do 3 dní sa vaša pokožka začne šúpať, ale do týždňa začnete vidieť jasnejší a jednotnejší tón pleti. Po 6 peelingoch budú výsledky ešte viditeľnejšie hlbšie.

​Čo robiť a nerobiť? 

Nezošupujte si žiadnu šupajúcu sa kožu. Vaša pokožka sa po peelingu prirodzene obnovuje a ručné zošupovanie môže spôsobiť bolesť a dokonca aj zjazvenie. Minimálne 3 dni po peelingu nepoužívajte žiadne drsné exfolianty (chemické (AHA/BHA čistiace prostriedky / tonery) ani fyzické (zrnité peelingy)). Nestrávte dlhší čas na priamom slnku. Vždy používajte širokospektrálny opaľovací krém na ochranu pokožky. 

bottom of page