medik9-logo-t.png

​Špeciálne ponuky ošetrení

Špeciálne ponuky ošetrení so značkou Medik8 zamerané na jednotlivé potreby pleti

napríklad aj v určitých ročných obdobiach. 

 MEDIK8
PLATINUM OŠETRENIE

trvanie: 60 minút

cena: 43 eur 

Charakteristické ošetrenie pleti značky MEDIK8, zamerané na spomalenie predčasného starnutia pleti, ponúka skvelé výsledky spolu s luxusným, zmyslovým zážitkom. Výsledkom je žiarivá, omladená pleť, vrásky sú zjemnené s viditeľným rovnomérnym tónom pleti. 
Toto ošetrenie obsahuje produkty, ktoré sa nepoužívajú pri žiadnom inom ošetrení a nie sú ani na predaj - 
Scientific Mushroom Thermal ExfoliatorAge Defying maska na tvár.

  • Scientific Mushroom Thermal Exfoliator sa pri kontakte s pokožkou zahrieva pomocou prírodného materiálu zeolitu - teplo uvoľnuje nečistoty, mastnotu a póry, zanecháva pleť čistú, pripravenú prijať aktívne zložky.

  • Age Defying maska je hviezdným produktom v boji proti starnutiu pleti. Maska je aplikovaná na celú tvár, oči a ústa a pôsobí 10 minút. Po jej odstránení je pleť žiarivá a zjednotená. 

Ošetrenie pozostáva z: príprava pleti na ošetrenie, naparovanie, ozonizér, enzymatická exfoliácia, vysokofrekvenčné zapravenie aktívnych látok, anti-age masáž, anti-age maska, záverečná úprava pleti 

MEDIK 8 
OŠETRENIE PLETI S AKNÉ A ROZŠÍRENÝMI PÓRMI

trvanie: 60 minút

cena: 38 eur

Ošetrenie pomocou hĺbkovo čistiacich aktívnych látok, určené pre mastnú, problematickú a aknóznu pleť. K docieleniu hladkej, upokojenej a prejasnenej pokožky sú v priebehu celého ošetrenia tváre použité produkty vyrovnávajúce mastnotu pleti.

  • Time release glycolic pads vysoko efektívne čistiace vankúšiky určené na ošetrenie problematickej pokožky, pomáhajú predchádzať budúcim prejavom akné, čiernych bodiek, pupienkom.

  • Natural Clay maska je intenzívna ílová maska, ktorá redukuje póry, odstraňuje nečistoty, prečisťuje pleť. Pleť ostáva svieža, žiarivá, hebká a matná. 

Ošetrenie pozostáva z: príprava pleti na ošetrenie, naparenie, ozonizér, enzymatická exfoliácia, hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom, masáž, bahenná maska, záverečná úprava pleti

MEDIK8 
​HĹBKOVÉ HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

Komplexné výživné a upokojujúce ošetrenie pre obnovu vitality pleti pre matnú, unavenú a narušenú pleť. Ide o viacúrovňové hydratačné ošetrenie poskytujúce intenzívnu výživu pre suchú, smädnú pokožku.

  • Ultimate recovery bio-cellulose maska je S.O.S ošetrenie pre pokožku, ktorá potrebuje hĺbkovú hydratáciu.

  • Hydr8 B5 pomáha znovu navodiť hydratáciu pokožky, ktorá zlepšuje pružnosť, žiarivosť a štruktúru kože. Chráni pred vonkajším poškodením pleti a podporuje regenráciu. 

Ošetrenie pozostáva z: príprava pleti na ošetrenie, naparenie, ozonizér, enzymatická exfoliácia, vysokofrekvenčné zapravenie aktívnych hydratačných látok, masáž, záverečná úprava pleti  

trvanie: 60 minút

cena: 38 eur