• Bibi

Diamantová mikrodermabrázia

Aktualizace: 9. led 2020

Mikrodermabrázia je naefektívnejšia forma povrchového pílingu kože na obnovenie celkového tónu a povrchu pokožky. Táto metóda používa špeciálny aplikátor na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek. Zároveň stimluje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.


Mikrodermabrázia je nebolestivý zákrok, je možné vnímať jemné štipkanie pokožky. Týždeň pred procedúrou sa odporúča nevystavovať sa na slnku, nepoužívať opaľovacie krémy a nevoskovať pokožku. 3 dni pred procedúrou nepoužívať exfoliačné krémy masky.

Mikrodermabrázia je skvelá metóda pre ľudí s jemnými líniami a vráskami, s rošírenými pórmi a čiernymi bodkami, s akné a jazvami po akné, s hyperpigmentáciou, s textúrou a nejednotným tónom pleti, so znakmi poškodenia pleti od slnečného žiarenia, s mastnejším typom pleti, s míliami(tzv. krupičky).

Po odstránení povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok. Rovnako zlepšuje krvný a lymfatický obeh hlboko v pokožke, čo môže zlepšiť vnútorné zdravie kože. Zvýšený prietok krvy znamená, že do buniek sa dostáva viac kyslíka a živín, čo zlepšuje elasticitu pokožky. Mikrodermabrázia nielen že zmenšuje póry ale zmenšuje ich veľkosť.


Ako často potrebujete mikrodermabráziu Mikrodermabráziu je možné vykonávať tak často, ako týždenne alebo až každých osem týždňov, v závislosti od tolerancie vašej pokožky a požadovaných kozmetických účinkov. Mnoho ľudí sa rozhodne začať s týždennou liečbou počas troch sedení a potom prejsť na mesačný režim údržby.


Kontraindikácie Mikrodermabrázia sa neodporúča pri hnisavých akné a čerstvých jazvách.

Po procedúre

Po procedúre sa vaša pokožka môže cítiť napnuto a sucho a môže ostať jemné rúžová po dobu 24 hodín. 24 hodín po procedúre odporúčame neaplikovať žiasden makeup, udržiavať pokožku hydratovanú a chránili sa pred slnečným žiarením. Počas niekoľkých dní po mikrodermabrázií je potebné chrániť pokožku pred slnkom a používať spf.

89 zobrazení0 komentář

Blog 

Tu nájdete všetko o pleti, makeupe, tipoch a trikoch aj o procedúrach, ktoré ponúkame. 

KONTAKT

Adresa

Hurbanova 31, 085 01, Bardejov, Slovensko

bibibeautystudio@gmail.com

Tel: 0908039401

Otváracie hodiny

Pon - Pia: 09:00 -17:00 /alebo na objednávku

Sob: Na objednávku​​

Ned: Na objednávku

Sleduj nás na Facebooku! 

© 2019 Bibi Beauty Štúdio.